Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya

Günümüzde artık sosyal medyanın etkisini bilmeyen yok. Gemlik Web Tasarım olarak bizler firmanıza ait sosyal medya hesaplarını profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.
  • Firmanıza veya Markanıza Özel Sosyal Ağların Oluşturulması.
  • İhtiyacınıza Yönelik Sosyal Uygulamaların Geliştirilmesi.
  • Sosyal Medya Optimizasyonu.
  • Reklam Kampanyaları Hazırlama ve Yayınlama.

Sosyal Medya Reklamları

Gemlik Web Tasarım sosyal medya reklamlarınızda da yanınızda.
100%

Facebook Reklam

Günümüz de yaygın olarak kullanılan ve çok sayıda aktif kullanıcı olan Facebook’ta reklamlarınız olmazsa olmazlardandır. Facebook reklamları ile web sayfanızın tanıtımını yapabilir, sitenize yönlendirdiğiniz müşterileriniz sayesinde kazancınızı üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Başvur
80%

Instagram Reklam

Facebook gibi aktif kullanıcı sayısı çok fazla olan bu platformda da reklam vererek ürün veya hizmetinizle ilgili belirlemiş olduğunuz hedef kitleye ulaşabilir ve bu reklamlar sayesinde web sitenize yönlendireceğiniz müşteriler ile gelirinizi artırabilirsiniz.

Başvur
75%

Youtube Reklam

Günümüz medyasında öncü olan Youtube’da video reklamlar vererek işletmenizi kullanıcılardan ve müşterilerden hedef kitlenize uygun olanlara en iyi şekilde tanıtırsınız. Tanıtımlarınızla sitenize yönlendirir ve kazancını artırabilirsiniz.

Başvur
95%

Google Reklam

Yanlış reklam politikaları ile boşuna para ödemek istemiyorsanız ve yapılan çalışmaların tam anlamıyla karşılığını almak istiyorsanız mutlaka profesyonel ekibimizin bilgilerinden yararlanmalısınız.

Başvur

Sosyal Medya Hesapları Yönetimi

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI
Sosyal Medya reklamları ile insanlarla bağlantı kurmanızı sağlayarak doğru reklamı doğru hedef kitleye ulaştırıyoruz.
Read more
HESAP YÖNETİMİ
Firmanızın sosyal medya hesaplarının web sitenizle senkronize olması, daha büyük kitlelere daha sağlıklı bir biçimde ulaşılmasını sağlayacaktır.
Read more

Yardıma İhtiyacınız Mı Var ?

Yan taraftaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir Sosyal Medya hesaplarınızı Gemlik Web Tasarım kontrolüne bırakabilirsiniz.

Profesyonel Sosyal Medya ekiplerimiz tarafından başarılı bir iş ortaklığıyla birlikte sosyal medya hesaplarınız Gemlik Web Tasarım güvencesi altında olacaktır.