Arama Motoru Entegrasyonu

Rakiplerinizin üstünde mi yer almak istiyorsunuz ?

Onlar aramalarda daima ilk sayfada yer alıyor siz ise arama sonuçlarında nerede çıktığınızı dahi bilmiyormusunuz. Lütfen bizimle irtibata geçin. SEO nedir, arama motoru optimizasyonu nedir, hangi temeller üzerine kuruludur, size nasıl yardımcı olabiliriz bu gibi sorularınızın cevapları bizde. Eğer SEO ön çalışmasının yada SEO çalışmasının size ne kadara malolacağını öğrenmek istiyorsanız lütfen seo talep formumuzu doldurunuz.

89
%
Organik Trafik +Artış
52
%
Çıkma Oranı +Azalış
38
%
Ziyaret Süresi +Artış
27
%
Sayfa Ziyareti +Artış
Site içi seo, title, keywords, description ve h taglarının optimize edilmiş şekilde kullanımı, Arama motorlarına ve google dizin servislerine kayıtlarının yapılması. Site navigasyonunun google alt yapısına uygun şekilde hazırlanması.
  • Web sitenizi google ve diğer tüm arama motorlarının alt yapılarına uyumlu şekilde yapmaktayız. Yaptığımız web siteleri düşük rekabet olan durumlarda arama motorlarında reklam masrafı yapmanıza gerek kalmadan ilk sayfada uzun yıllar kalmaktadır. Site alt yapısını hazırlarken ilerde arama motorlarından banlanmamasını sağlayacak sağlam temeller üzerine kurulum yapılmaktadır.Bunun dışında bir çok kriter vardır. İlk etapda anahtar kelimelerinizi belirleyerek işe başlarız.
  • Anahtar kelimelerin belirlenmesi en önemli aşamadır. Daha sonrasında bu anahtar kelimelerin gerekli yerlere uygulanması gelir. title, description, keyword, Tagları en uygun şekilde düzenlendikden sonra h1, h2, h3 tagları ve alt, title etiketleri düzenlenir. Bunlar web sitenize dinamik olarak yerleştirilerek google için statik site değil dinamik bir site olduğunu belirterek içerik sitesi imajı oluştururuz. Bunların dışında sayfa adresleri için rewriteurl metodu kullanılarak url, title ve h1 etiketi kombinasyonu sağlanır.

Gemlik Web Tasarım Arama motoru entegrasyonu hizmetlerimiz ;

ANAHTAR KELIME ARAŞTIRMA
Sizin için en uygun kelimeleri buluyor ve arama motorları için entegrasyonunu sağlıyoruz.
TİCARİ SIRLARIMIZI UYGULAMA
Gemlik Web Tasarım Arama entegrasyonu formüllerimizi entegre ediyoruz.
İZLEME VE RAPORLAMA
SEO sonrası mevcut durum analizi ile birlikte yeniden değerlendirme ve güncelleme yapıyoruz.

Gemlik Web Tasarım SEO

Bir SEO kampanyasına başlamadan önce işinizle ilişkili olan anahtar kelimeleri ve cümleleri araştıracağız. SEO, Google ve Bing gibi arama motorları aracılığıyla size organik olarak kullanıcılar tarafından trafik hemde sıralamada yükselme sağlayacaktır. Tüm çalışmalar organik olarak uygulanmaktadır.
Ersin SÜREN
Her şey için teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.
Ersin SÜREN
Süren Zeytincilik
Vogue Is ART
Yardımlarınızdan dolayı teşekkürler.
Vogue Is ART
www.vogueisart.com

Yardıma İhtiyacınız Mı Var ?

Yan taraftaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir SEO yönetiminizi Gemlik Web Tasarım kontrolüne bırakabilirsiniz.

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz ile birlikte web siteniz google ile entegre olmuş bir şekilde faaliyet gösterecek.