Gemlik Tasarım Hakkında

Gemlik Tasarım Hizmetleri Hakkında

Biz Gemlik'e yerleşik, ulusal ve uluslararası hizmet veren butik bir tasarım firmasıyız. Yeterince çabuk tepki verebilecek kadar küçük, zorluklarla başa çıkabilecek kadar büyüğüz.

Bütün hayal gücü ve olanaklarını sizlerin günümüz şartlarına uygun, eşsiz bir tasarıma sahip olmanız için seferber eden 3nDizayn sektörünüzde yerinizi almanız ve bu yerinizi sağlamlaştırmanız başta olmak üzere sizi başarı ve kalıcılığa götürecek daha birçok konuda sizler için tasarlıyor, sizler için üretiyor.

2010 yılından beri Gemlik Web Tasarım olarak web site geliştirme, barındırma ve hosting çözümleri, grafik tasarım ve baskı hizmetleri, teknoloji danışmanlığı, sosyal ağ yönetim hizmetleri ve dijital reklam hizmetleri alanında hizmet veriyoruz.

 1. Jan, 2010
  Kuruluş

  Gemlik Tasarım Hizmetleri olarak çevremizdeki sektör dengelerine göz atarak ihtiyaçlar doğrultusunda ticari hayatımıza başladık.

 2. Aug, 2012
  Flash Tasarımlar

  Basit HTML tasarımlarını bir kenara bırakarak o günün teknolojilerine uyum sağladık ve benzersiz FLASH tasarımlarımızla sektörde adımızı duyurmaya başladık.

 3. Oct, 2014
  Kurumsal Değişimler

  Bölgemizin en büyük eksikliklerinden olan kurumsal web siteleri tasarlamaya ve yönetmeye başladık. Bölgemizdeki şirketlerin web sitelerinin dönüşümlerini gerçekleştirdik.

 4. Feb, 2016
  E-Ticaret

  Henüz tam olarak ülkemizin dahi hazır olamdığı bir sektör olan e-ticaret sektörüne giriş yaptık. Oscommerce alt yapısını kullanan bir çok e-ticaret sistemi geliştirdik. Mevcut sistemin güvenlik açıkları doğurması ve güncelliğini yitirmesi sebebiyle altyapımızı değiştirdik.

 5. Feb, 2017
  E-Ticaret

  Henüz tam olarak ülkemizin dahi hazır olamdığı bir sektör olan e-ticaret sektörüne giriş yaptık. Oscommerce alt yapısını kullanan bir çok e-ticaret sistemi geliştirdik. Mevcut sistemin güvenlik açıkları doğurması ve güncelliğini yitirmesi sebebiyle altyapımızı değiştirdik.

 6. Mar, 2018
  Devam Ediyoruz.

  Tüm gücümüzle çalışmaya ve sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Müşteri ile bire bir uyum.

Firmamız müşterilere verdiği tüm hizmetlerin her aşamasında müşterilerini haberdar etmektedir.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Projeler geliştirirken müşterilerimizin marka değerini göz ardı etmeden projeler geliştiriyoruz. Gemlik Web Tasarım olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Bize Katılın

Web dünyasında ürettiğimiz yüzlerce başarılı proje ile büyüyen bir aileyiz. Sizlerde bu aileye katılmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Doğru Yerdesiniz

Firmanızı sosyal medya sitelerinde en iyi derece temsil ederek hedef kitleniz ile buluşmanızı sağlıyoruz. Sizlerde profesyonel web çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.
Sorunsuz Destek
Web sitelerinizi teslim ettikten sonra bile desteğimiz devam etmektedir. Asla sizi yarı yolda bırakmıyoruz.
Uzman Ekip
2010 yılından beri edindiğimiz tecrübeler ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız.
Gelişmiş Sunucular
Gemlik Web Tasarım Türkiye lokasyonlu %99 uptime garantili sunucular ile çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden tüm Gemlik Web Tasarım birimleri, sorumluluklarının bilinciyle ve taahhütlerinin garantörü olarak müşterilerin sorunlarını zamanında ele alarak müşteri lehine en uygun çözümleri bulur ve en hızlı şekilde uygulamalar yolunda çalışır.