yükleniyor

SEO

İnternet, her sektörden milyonlarca firma barındıran büyük bir havuzdur. Bu havuzda yerinizi alıp hedef kitlenize ulaşarak kendinizi tanıtmak, müşteri sayınızı artırmada en etkili yöntemdir.

Web sitelerinde Arama motoru optimizasyonu ile birlikte SEO hizmeti ile daha fazla web sitesi trafiği ve yeni müşteriler elde edin. Gemlik Web Tasarım ile arama motoru optimizasyonu hizmetleri şirketinizin arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalar elde etmesine, gelirinizi artırmasına ve sürekli yeni müşteriler edinmesine yardımcı olur. Arama motoru optimizasyonu (SEO), dijital pazarlamanın kritik bir bileşenidir. Anahtar kelime araştırması, rekabet analizi, link inşası gibi çeşitli çalışmalarla web sitenizi rakiplerinizin üzerine taşıyabiliriz.

Nedir Bu SEO Hiç Merak Ettiniz Mi ?

SEO kelimesi İngilizce kökenli bir kelimedir. Ülkemizde ise SEO açılımı teknik açıdan arama motoru optimizasyonu olarak tabir edilmesi gerekmektedir. Fakat halk dilinde SEO birçok farklı sıfatı da sahiplenmiştir. Bunlardan bazıları Google’da üst sıralar, Google’da ilk sayfa gibi tabirler ile de internet sitesi sahipleri tarafından nitelendirilmektedir.SEO kelimesinin İngilizce anlamı ise Search Engine Optimization yani arama motoru optimizesi veya uyarlaması olarak da söyleyebiliriz. Yani internet sitelerinin arama motorları ile uyumluluğunu sağlayacak tüm işlemlere verilen genel ada SEO diyebiliriz.Arama motoru kayıtları müşterilerin yardım almadan yapabilecekleri bir işlem değildir.Verdiğiniz hizmet ya da ürününüz ile ilgili anahtar kelimeleri girerek, kayıt ve ödeme olmadan Google ve diğer arama motorlarında listelenmenizi sağlıyoruz.


Sahip olduğunuz internet sitenize veya yapacak olduğumuz sitelerinize kurumsal seo çalışmaları yaparak sitenizin kalitesini artırıp aramalar da ve sektörünüz de sizleri üst sıralara taşımaktan memnuniyet duyarız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!