yükleniyor

Web Tasarım

İnternet ortamı içerisinde görsel özgünlük ve göze hitap etmek,siteler arasında ki en önemli ayrım noktalarından biridir. Kimi zaman oldukça kaliteli bilgi veren web siteleri okunamaz halde olduğu için fazla rağbet görmezken, içerisinde daha az ve geç güncellenen bilgilere yer veren bir site görsel tasarımı sayesinde yapmış olduğu vurgularla birlikte ziyaretçi çekebiliyor ve kullanıcılarının ilgi odağı haline gelebiliyor. İmaj devrinde yaşadığımı 2000’li yıllarda bunların oldukça olağan bir durum olduğunu kabul etmek ve gerekli önlemleri almak ise, alabileceğimiz ilk önlemler arasında bulunuyor.

Gemlik Web Tasarım olarak kurumsal web tasarım çalışmalarında kreatif web tasarım yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak önümüze koymuş durumdayız. Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğini biliyor ve sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Doğru stratejileri ortaya koyarak hedef aramalarda bulunan web siteleri hazırlıyoruz.

 • Web sitenizin cep telefonundan, tabletten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilir olması bizim için önemlidir.
 • Gelişmiş ve kullanımı oldukça kolay yönetim paneliniz ile sitenizdeki içeriği kolayca değiştirip güncelleme yapabilirsiniz.
 • İnternet sitenizi Google ve diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterleri dikkate alarak hazırlıyoruz.
 • En değerli şeyin bilgi olduğunu biliyoruz. ISO27001 Bilgi Güvenliği Standartlarına uyuyoruz.
 • Web sitenizi güvenli ve güçlü SSD sunucularda barındırıyor, %99 uptime olanağını hizmetinize sunuyoruz.

Web tasarımı alanındaki özgünlük ve kalite, genel olarak yeniliklere ayak uydurmaya ve kreatif bir çalışma prensiplerinin oturmuş olmasına bağlıdır. Bu sektör içerisinde son zamanlarda oluşan yenilikler arasında sayabileceğimiz HTML5 CSS3, jQUERY gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması, mobil uyumlu (responsive) web tasarım, kuşkusuz trafik artışına ve müşteri sadakatine de etki edecek, aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerinden çok çok daha önde yer alabilmenizi sağlayacaktır.


Kreatif çalışma ise Gemlik Web Tasarım çalışanları olarak sizlerin de önerileriyle şekillendirdiğimiz işlemler sayesinde daha da kullanışlı hale gelmektedir. Sizlere hem rakiplerinizden çok daha iyi tasarımlı, hem de isteklerinizi, görüş ve önerilerinizi yansıtan web siteleri tasarlayarak son hallerini vermek ve yayına almak için çalışmalarımızı aralıksız şekilde sürdürmekteyiz. Sunmakta olduğumuz web tasarım hizmetlerinde mutlaka ;

 • Arama optimizasyonlarını ihtiyaçlarınıza uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.
 • Web sitenizin ve işletmenizin Google Maps kayıtlarını gerçekleştiriyoruz.
 • Arama motorlarına uygun şekilde linklerinizi düzenliyor google 'a entegre oluyoruz.
 • Web sitelerinizin optimizasyonlarını tamamlamadan asla teslim etmiyoruz.
 • Size özel tasarım ile benzersin bir siteye sahip oluyorsunuz.
 • Ayrıca E-Posta hizmeti satın almanıza gerek yok web sitenizle birlikte hediyemiz.

Gemlik Web Tasarım Hizmetleri


Google arama sonuçlarında yaşanan rekabet, firmaların gelişmiş seo tekniklerini içinde barındıran profesyonel web tasarımlarına, amaca uygun tasarlanmış site mimarisine, yüksek kullanıcı deneyimine ve modern tasarımlı arayüzlere ihtiyacı doğurmuştur.

En işlek cadde üzerinde olmak yerine Google'da üst sıralarda yer almanın daha çok müşteri kazandırdığını gören işletmeler, daha iyi bir web sitesine sahip olmak için yarış içerisine girdiler.Gemlik Web Tasarım tarafından sadece bu amaç için özel olarak geliştirilen tasarımların başka hiçbir yerde bulamayacağınız özelliklerini inceleyin.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!